Transport samochód z windą

Transport z windą WrocławOferujemy Państwu możliwość skorzystania z samochodu z windą. Posiadamy auto Iveco Daily z 2009 roku. Samochód z windą umożliwia wygodny i łatwy transport towarów wielkogabarytowych. Jeżeli auto transportowe wyposażone jest w windę samo pakowanie do niej towarów jest proste, ze względu na możliwość opuszczenia windy do poziomu ziemi, a następnie przepakowanie towarów do środka samochodu, po ich podniesieniu windą do poziomu auta. Transport z windą to doskonały sposób na przewiezienie dużych mebli.

Samochód z windą – wymiary

Maksymalny udźwig windy wynosi 750 kg, a samochód z windą ma wewnętrzną ładowność o wymiarach: wys. 242cm, szer. 210 cm i dł. 416 cm.

Zapraszamy osoby z Wrocławia i okolic do skorzystania z oferty BD Transport.

BD Transport Wrocław oferuje swoim klientom usługi transportowe na miasta Wrocław. W ramach usługi pomagamy w załadunku i rozładunku mienia, zabezpieczamy towar przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także oferujemy transport materiałów budowlanych z hurtowni i sklepów.

Zapewniamy możliwość transportu ekspresowego. Działanie tej usługi jest podobne do tych oferowanych przez firmy kurierskie jednak nasza firma zapewnia możliwość przewodu znacznie większych gabarytowo towarów.

0
Wyślij do nas email
Przepraszamy! Nie ma nas online. Wypełnij i wyślij poniższy forlmularz, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.
Imię, Nazwisko
* Email
* Twoja wiadomość
Login Chat
Pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas wiadomość!
Imię, Nazwisko
Email
Jesteśmy online!